Okolice oczu

Redermalizacja Electri – bursztynowa terapia okolicy oczu

ELECTRI jest preparatem do intensywnej regeneracji skóry, który już po jednym zabiegu przynosi szybki efekt w krótkim czasie. Dzięki fizjologicznemu stężeniu wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego 0,55% nie zostawia grudek, idealnie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, którzy już po jednym zabiegu chcą uzyskać efekt odmłodzenia skóry bez długotrwałego okresu rehabilitacji

Wskazania:

Skóra odwodniona
Zaburzenie mikrokrążenia skóry właściwej
 Zmniejszenie turgoru skóry
 Skóra zmęczona
 Przebarwienia

Efekty zabiegowe:

 Zwiększa nawilżenie skóry do 56% * po jednej sesji
 Poprawia koloryt i teksturę skóry
 Zapewnia intensywne nawilżenie
 Ma działanie przeciwutleniające

ELECTRI jest zalecany do profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry na skutek jej odwodnienia i ciągłego działania wolnych rodników. Preparat sprzyja szybkiej i skutecznej poprawie wyglądu skóry kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Nie wymaga również długotrwałego okresu rehabilitacji.

IQ PLASMA

INTELIGENTNE URZĄDZENIE DO BEZINWAZYJNEGO LIFTINGU POWIEK

Co to jest ?

Plasma IQ to bezpieczne urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnego liftingu powiek, drobnych zmarszczek np. ‘’palacza’’, wiotkiej skóry, włókniaków i innych zmian naskórkowych.

Dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu powstającego pomiędzy końcówką urządzenia, a skóra pacjenta generowane są mikrowiązki plazmy, które w pełni kontrolowany sposób doprowadzają do obkurczenia skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt odnowy i napięcia oraz uniesienia miejscowego skóry. Zabieg wykonywany jest punktowo, więc precyzyjnie oddziałuje tylko w miejscu zetknięcia końcówki zabiegowej ze skórą, nie naruszając otaczających tkanek.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg.

Zabieg dedykowany jest dla każdej osoby, która zauważyła oznaki starzenia skóry: opadające powieki, wiotkość , zmarszczki, przebarwienia, włókniaki, ale nie chcącej decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka).

 

Wskazania:

 Bezinwazyjny lifting powiek
 Redukcja zmarszczek nad górną wargą tzw.’’ zmarszczki palacza’’
 Redukcja wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan
 Redukcja zmarszczek wokół oczu
 Leczenie wspomagające trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych
 Usuwanie brodawek i innych zmian skórnych (kępki żółte, włókniaki)
 Leczenie rozstępów i blizn pooperacyjnych

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu, w wybrane miejsca zostają poddane  działaniu skoncentrowanego mikro-strumienia plazmy. Jest to prosta, bezbolesna procedura, trwająca maksymalnie około 20 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennych zajęć – strumień plazmy jest niezwykle precyzyjny, dzięki czemu nie dochodzi do żadnych niepożądanych podrażnień naskórka.

Plazma IQ działa błyskawicznie, a większość pozytywnych zmian widać już po wyjściu z gabinetu.

Zabieg jest:

 Bezinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka),
 Precyzyjny – mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry, 
 Dający natychmiastowy efekt – efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
 Bezpieczny – nie wymaga znieczulenia, bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane 
 Komfortowy – nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności

 

Przeciwwskazania:

 skazy naczyniowe
 zaburzenia krzepliwości krwi
 nieuregulowana cukrzyca
 ciąża

Inne zastosowania: – Plasma IQ ma wiele dermatochirurgicznych zastosowań poza bezinwazyjnym liftingiem powiek, w tym: 

 Likwidacja zmarszczek nad górną wargą – tzw. „zmarszczek palacza”
 Likwidacja wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan
 Leczenie wiotkiej skóry na brzuchu, np. po ciąży
 Leczenie wspomagające trądziku oraz w zabiegach usuwania blizn potrądzikowych
 Usuwania brodawek i innych zmian skórnych (kępki żółte, włókniaki)
 Leczenia rozstępów i blizn poorperacyjnych

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych.  Przynosi dużą skuteczność w pielęgnacji skóry suchej, szarej, mało jędrnej z oznakami starzenia, ale również daje bardzo dobre efekty w terapii cellulitu, czy rozstępów. Od lat stosowana w kosmetologii i medycynie.

Czym jest mezoterapia?

Mezoterapia jest metodą znaną i wykorzystywaną w kosmetologii oraz dermatologii estetycznej od wielu lat. Głównym zadaniem tego zabiegu jest wtłoczenie w warstwy skórne różnorodnych, aktywnych substancji leczniczych, ukierunkowanych na potrzeby cery. Mezoterapia stosowana jest nie tylko jako zabieg pomagający przywrócić zdrowie, ale również jako metoda profilaktyczna. Może być stosowana na owłosioną skórę głowy, twarz, szyje dekolt, a także przy leczeniu cellulitu i przebarwień.

Preparat jest dobierany indywidualnie w trakcie konsultacji z kosmetologiem.

Częstotliwość wykonywania

W zależności od wskazania i preparatu średnio wykonuje się 4 – 5 zabiegów w odstępach 2 – 3 tygodniowych.

Czas trwania: 40 minut

Preparaty NCTF HA 135 , Venom btx, Venome booster ha, Venome collagen, Venome acne, 

NCTF HA 135

NCTF 135 HA to znakomicie opracowany skład chemiczny zapewniający wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych stosowany jako mezoterapia igłowa.

Zawiera między innymi kwas hialuronowy o wysokim stężeniu (5 mg/ml) oraz witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe oraz substancje reaktywne!

 

Efekty stosowania NCTF 135 HA

 Aktywna regeneracja uszkodzeń skóry
(synergiczne działanie składników odżywczych z kwasem hialuronowym poprawia gojenie uszkodzeń skóry i przyspiesza regenerację komórkową).

 Aktywne nawilżanie (zewnątrzpochodny kwas hialuronowy ma znaczące właściwości higroskopijne – wypełnia przestrzeń pomiędzy włóknami kolagenowymi macierzy komórkowej ograniczając utratę wody, dzięki czemu nawilża naskórek i skórę właściwą).

 Poprawa kolorytu skóry
(kwas hialuronowy przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra jest lepiej natleniona, zdrowsza i jaśniejsza).

 Przywrócenie równowagi jonowej (NCTF® przywraca równowagę jonową w komórkach zapewniając prawidłową syntezę białek skóry właściwej).

 Stymulacja wzrostu komórkowego +147% (NCTF® stymuluje rozmnażanie młodych i starzejących się ludzkich fibroblastów podczas 72 godzinnej inkubacji, sprzyjając w ten sposób odnowie komórkowej).

 Zwiększenie gęstości skóry właściwej +256% (NCTF® stymuluje syntezę głównych składników macierzy pozakomórkowej, m.in. białek bogatych w prolinę (kolagen typ 1) podczas 72 godzinnej inkubacji). Ochrona komórkowa +90% (składniki aktywne NCTF® ograniczają produkcję szkodliwych dla skóry wolnych rodników, zapobiegają powstawaniu nadtlenku wodoru i tworzeniu lipidowych grup ponadtlenkowych).

 Regeneracja wiskoelastyczna +366% (NCTF® oddziałuje na gen inhibitora elastazy, przez co wpływa na przywrócenie sprężystości komórek, zapobiega sztywnieniu tkanek).

Zaletą mezoterapii igłowej z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

 Wskazania i częstotliwość zabiegu:

 Skóra pozbawiona elastyczności, odwodniona, ze zmarszczkami, o nierównym kolorycie.
 Zabieg mezoterapii igłowej z użyciem NCTF 135HA należy wykonywać w następujących sesjach:

Częstotliwość: 3 zabiegi w odstępach 15 dni,

następnie 2 zabiegi co miesiąc,

w końcu faza podtrzymująca, czyli 1 zabieg co 3 miesiące.

Czas trwania: 40 minut

Booster HA

Hialuronian Sodu to produkt o silnych właściwościach higroskopijnych, dzięki czemu jest jednym z najskuteczniejszych składników nawilżających skórę oraz zapobiegających nadmiernej utracie wody z jej powierzchni. Pomaga w utrzymywaniu stabilności protein strukturalnych: kolagenu oraz elastyny, przez co poprawia napięcie oraz elastyczność, zapewniając tym samym młody wygląd.

 Wskazania:

  skóra sucha, szara, odwodniona
  profilaktyka antiageing
  zmarszczki mimiczne

Efekty zabiegowe:

  głębokie nawilżenie
  poprawa kolorytu skóry
  wygładzenie skóry
  niwelowanie zmarszczek mimicznych

Collagen

Zawiera aktywny peptyd zwiększający jędrność i elastyczność, dzięki stymulacji produkcji jednego głównych komponentów skóry jakim jest kolagen. 
Niweluje powstałą wraz z wiekiem elastozę, zmniejszając ilość załamań skórnych zmarszczek i poprawiając gęstość.
Kolagen Hydrolizowany –  składnik aktywny poprawiający strukturę skóry, poprzez uzupełnianie niedoborów protein strukturalnych oraz powodując wzrost nawilżenia.
Pomaga w redukcji zmarszczek, rozstępów oraz blizn. Hialuronian Sodu, substancja utrzymująca prawidłowe nawodnienie skóry, ze względu na wykazywanie silnych właściwości higroskopijnych (wiążących wodę).

 

 Wskazania:

  brak jędrności i elastyczności skóry
  zmarszczki
  blizny
  rozstępy

Efekty zabiegowe:

  ujędrnienie
  wygładzenie zmarszczek
  zmniejszenie rozstępów i blizn
  poprawa kolorytu skóry
  zniwelowanie ‘’ kurzych łapek’’ w okolicy oczu
  zmniejszenie zasinień w okolicy oka

W serii: 5 zabiegów, jeden co 2-3 tygodnie

Czas trwania : 40 minut

BTX – ‘’botox like’’

Zniwelowanie zmarszczek dzięki efektowi botox-like. Jedyna w swoim rodzaju formuła wspomagająca odbudowę włókien kolagenowych, zwiększając tym samym gęstość oraz napięcie skóry. Zastosowanie unikalnego Hexapeptydu-8, który stanowi skróconą, bezpieczną i mniej inwazyjną alternatywę dla botoxu, pozwala oddziaływać na synapsy nerwowo-mięśniowe, których ciągła praca powoduje powstawanie załamań skórnych. Rozluźniające działanie peptydu na mięśnie polegające na zahamowaniu produkcji katecholamin, potrzebnych do skurczu mięśni, pomaga zredukować widoczność zmarszczek mimicznych, zwłaszcza kurzych łapek i bruzd nosowo-wargowych.

 Działanie Meso BTX, ze względu na swój skład stanowi jedna z najefektywniejszych terapii odpowiedzialnych za silne działanie przeciwzmarszczkowe oraz naprawcze.

 Wskazania:

  zmarszczki
  kurze łapki
  nierówny koloryt skóry
  brak ujędrnienia
  zmarszczki
•  twarz, szyja, dekolt, oczy

Efekty:

  wygładzenie skóry
  ujędrnienie
  poprawa kolorytu skóry
  zniwelowanie zmarszczek

Seria: 5 zabiegów , jeden co 2-3 tygodnie

Czas: 40 minut

 Acne – w walce z niedoskonałościami skóry

Wsparcie skóry skłonnej do stanów zapalnych i trądziku. Dwa ekstrakty z grzybów: Kordycepsu oraz Wrośniaka Różnobarwnego, pozwoliły stworzyć ampułkę idealną w walce ze stanami zapalnymi skóry.

 Dzięki zawartości bioaktywnych składników takich jak beta-glukany, fitosterole, witaminy A, C, E oraz peptydy wzmacniają odporność skóry narażonej na działanie czynników zewnętrznych, poprzez intensywne zwiększanie aktywności makrofagów. 

Składniki aktywne preparatu wykazują również silne działanie przeciwzapalne i antybakteryjne minimalizując powstanie kolejnych stanów zapalnych. Kordyceps poprawia mikrokrążenie w naczyniach krwionośnych, dotleniając tym samym komórki skóry. Wrośniak Różnobarwny bogaty w polisacharydy wspomaga syntezę kolagenu, działając jednocześnie kojąco i łagodząco.

 

 Wskazania:

  skóra mieszana tłusta
  rozszerzone pory
  skóra zanieczyszczona, zaskórniki

Efekty zabiegowe:

  zwężenie rozszerzonych porów
•  zmniejszenie stanów zapalnych
  wspomaga niwelowanie stanów potrądzikowych
  nawilżenie skóry

Częstotliwość : 5 zabiegów, jeden co 2-3 tygodnie

Czas trwania: 40 minut

Nanosoft- regeneracja delikatnej skóry wokół oczu

Nanosoft to terapia przeznaczona dla wszystkich którzy borykają się z problemami w okolicy oczu; zmarszczkami, wiotką skórą, cieniami, a boją się zabiegów z igłami
W trakcie zabiegu wykorzystuje się najnowszej generacji kartridże dzięki którym zabieg jest w 100% bezpieczny, nie powoduje siniaków, a zabieg jest bezbolesny.

W czasie zabiegu biorewitalizacji podaje się specjalnie dobrane do okolicy oka substancje, które mają zregenerować delikatną skórę wokół oczu. Preparat jest indywidualnie dobierany według wskazań przez wykwalifikowanego kosmetologa. 

Wskazania:

 delikatna skóra wokół oczu
 wiotkość
 zasinienia
 zmarszczki
 ‘’kurze łapki’’

Efekty zabiegowe:

 ujędrnienie skóry
 likwidacja zmarszczek i ‘’kurzych łapek’’
 rozjaśnienie okolicy oka

Czas trwania: 30 ninut

Częstoliwość: 3 – 5 zabiegów, jeden co 2 – 3 tygodnie

RF lifting

Fale radiowe jest to nowoczesny i bezinwazyjny zabieg który napina skórę  oraz  wspomaga proces wyszczuplania i likwidacji cellulitu. 

Do skóry przykładana jest specjalna głowica która emituje określoną częstotliwość radiową, dzięki której dochodzi do wytworzenia ciepła w głębi skóry i tkanki podskórnej. Ciepło to wacha się w granicy 45 – 60°C. W trakcie tego procesu dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych o 1/3 długości. W ten sposób uzyskujemy natychmiastowy efekt liftingu, wygładzenia  i rozjaśnienia  skóry. W trakcie kształtowania sylwetki fale radiowe pomagają przywrócić optymalnego kształt konkretnym obszarom ciała

. Tkanka tłuszczowa jest bardzo wrażliwa na przepływ krwi.  RF termicznie pobudza przekrwienie i zwiększa przepływ krwi oraz uwalnia wolne kwasy tłuszczowe. Stymuluje produkcję nowego kolagenu oraz przyspiesza lipolizę i drenaż limfy

Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu, poprawia się owal twarzy. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Po zabiegu nie ma skutków ubocznych, skóra pozostaje nieuszkodzona, może być jedynie lekko zaczerwieniona.

Przy jego przeprowadzaniu można odczuwać ciepło. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt.

Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta.

Wskazania:

 skóra cienka, mało elastyczna, pozbawiona jędrności i napięcia
 opadający owal twarzy
 zmarszczki mimiczne
 opadnięte policzki, tzw. “chomiczki”
 blizny potrądzikowe lub inne, rozstępy
 profilaktyka anti aging

Lifting RF – informacje o zabiegu

 Strefy zabiegu: twarz, szyja, dekolt, podbródek, brzuch, uda, pośladki (*maksymalnie dwie strefy podczas jednego zabiegu)
 Rekomendowana ilość: mininum 5 zabiegów
 Częstotliwość wykonywania: 1-2 razy w tygodniu
 Czas trwania: 45 minut
 30 dni po drugim zabiegu zmniejszenie zmarszczek
 poprawa gęstości i jędrności skóry
 głębokie nawilżenie 

NUCLEOFILL SOFT EYES – odbudowa okolicy oka

Nucleofill Soft Plus Eyes to stymulator tkankowy stworzony specjalnie z myślą o głębokiej biostymulacji i odmłodzeniu okolicy oczu. Ten obszar zdaje się najszybciej zdradzać nasz wiek, ponieważ  skóra wokół oczu jest najcieńsza w całym organizmie.

Nucleofill Soft Plus Eyes to produkt o składnikach pochodzenia naturalnego, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii. Składa się z fragmentów wysoko oczyszczonych łańcuchów polinukleotdowych (cząstek kwasów nukleinowych DNA i RNA występujących w każdym organizmie) o niskiej masie cząsteczkowej, dzięki czemu jego działanie jest łagodne dla skóry, ale skuteczne.

Nucleofill Soft Plus Eyes to preparat wielofunkcyjny, działający na 3 poziomach:

 

 Działanie w skórze właściwej i naskórku – stymulując komórki skóry, preparat przyczynia się do zwiększenia produkcji elastyny, kwasu hialuronowego i kolagenu. Prowadzi to do ujędrnienia powiek i daje silny efekt liftingujący. 
 Łańcuch polinukleotydowy wiąże cząsteczki wody, działa przeciwrodnikowo usuwając rodniki hydroksylowe (OH), które gromadzą się pod wpływem stresu lub czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV. Działanie nawilżające i antyoksydacyjne produktu pomaga stworzyć optymalne środowisko dla wzrostu fibroblastów, a tym samym dla przywrócenia elastyczności tkanek–działanie liftingujące.
 Działanie  na poziomie naczyniowym przyczynia się do poprawy przepływu krwi w komórkach skóry, co zmniejsza możliwość wystąpienia obrzęków, niweluje cienie pod oczami. Skóra jest lepiej unaczyniona, a co za tym idzie, odzyskuje zdrowy kolor.
• Nucleofill Soft Plus Eyes przebudowuje tkanki od wewnątrz, wspomagając macierz kostną i pomagając prawidłowo rozmieścić tkankę tłuszczową tak, aby wygląd okolicy oka uległ znaczącej poprawie.

Wskazania:

Nucleofill Soft Plus Eyes jest szczególnie polecany Pacjentom, którzy skarżą się na:

 Zmarszczki i bruzdy wokół oczu, w tym zmarszczki mimiczne
 Opadające powieki
 Cienie pod oczami
 Utratę jędrności i napięcia powieki dolnej
 Utratę nawilżenia
 Nierówny koloryt skóry.

Nucleofill Soft Plus Eyes sprawdzi się także u osób, które:

 Chcą rozpocząć profilaktykę anti-aging
 Są narażone na stres oksydacyjny (poprzez zanieczyszczenie powietrza, ekspozycję na słońce, palenie tytoniu, niewłaściwą dietę)
 Chcą przedłużyć i wzmocnić efekt innych zabiegów estetycznych, np. laseroterapii.

 Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak zalecane jest powtarzanie procedury w celu uzyskania pełni pozytywnych rezultatów.

Sugeruje się wykonanie 2 – 4 zabiegów. Pierwsze dwa w odstępie 14 dniowym, kolejne w odstępie 3 – 4 tygodni.

Lumi Eyes

Lumi Eyes –najmocniejsza mezoterapia pod oczy,
z pomocą której pozbędziesz się zmęczonego wyglądu.
Lumi Eyes to zabieg mezoterapii pod oczy oraz doliny
łez dedykowany dla osób, które zmagają się z efektem zmęczonych oczu, cienką i
szarą skórą, cieniami pod oczami, a także zmarszczkami.

Działa spektakularnie na
spowolnienie procesów starzenia się okolicy oka. Wygładza i rozjaśnia, liftingując
skórę oraz niwelując powstającą dolinę łez. Dzięki zawartości polinukleotydów
wykazuje działanie intensywnie regenerujące.

 Efekt już po pierwszym zabiegu!

Preparat jest bezbarwnym i
bezwonnym żelem z polinukleotydem, nietoksycznym dla organizmu. Dodatkowo jest
biokombatybilny z tkankami przez co niweluje możliwość reakcji alergicznych
oraz opuchnięć pozabiegowych. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

 

MEZOTERAPIA Z WYKORZYSTANIEM LUMI EYES GWARANTUJE:

 Naprawę i rekonstrukcję skóry okolic oczu
 Wzmocnienie i napięcie skóry
 Nawodnienie
 Redukcję pigmentacji o różnej etiologii (w tym pourazowej) i normalizację melanogenezy
 Stymulację syntezy kolagenu i elastyny|
 Znaczące złagodze

nie zmarszczek na twarzy

Wskazania:

 intensywne nawilżenie
 redukcja płytkich zmarszczek
 rewitalizacja doliny łez
 poprawa elastyczności skóry
 naprężenie wiotczejącej i obwisłej skóry
 rozświetlenie okolicy oczu

Częstotliwość wykonywania zabiegów

3 zabiegi w odstępach 14 dniowych.

Po wykonanej serii zaleca się 1 zabieg podtrzymujący efekt co pół roku.