Włosy

DR.Cyj – peptydowa regeneracja włosów

Cienkie i łamliwe włosy? Wypróbuj nowość: peptydową terapię włosów. Szybki efekt. Sprawdź! Pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, kolejne stymulują odrastanie nowych. Sprawdź!

Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnie opracowanej, opatentowanej technologii Sustained Release Technology.  DR.CYJ Hair Filler daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Docenili go lekarze dermatolodzy, przyznając nagrodę “Perła Dermatologii Estetycznej 2017”.

Wykonanie serii zabiegowej stymuluje wzrost włosów, stymuluje porost grubych włosów, poprawia ich gęstość, usprawnia krążenie krwi w okolicy mieszka włosowego, wpływa na polepszenie kolorytu włosa, stymuluje porost nowych włosów.

Co dają peptydy ?

Oligopeptyd  – 54 blokuje wpływ DHT powodujący łysienie,
Oligopeptyd – 71 przywraca pigmentację włosów ,
 Dekapeptyd – 10, Dekapeptyd – 11, Dekapeptyd – 2, pobudzają angiogenezę w okolicy mieszków włosowych, hamują apoptozę i stymulują powstanie nowych mieszków włosowych,
 Dekapeptyd – 18, Dekapeptyd – 28, pobudzają komórki macierzyste, aktywuje wzrost włosa rzez białka Wnt, namnażają keratynocyty.

Terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie. Polecany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Seria zabiegów : 4

Jeden zabieg co 2 tyg

Efekty zabiegowe:

 Powstrzymuje wypadanie włosów
 Oligopeptyd – 71 przywraca pigmentację włosów ,
 Pogrubia i zagęszcza włosy
 Rewitalizuje mieszki włosowe
 Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

Przeciwwskazania:

 Ciąża
 Laktacja
 Wiek poniżej 18 r.ż.
 Uczulenie na którykolwiek składnik produktu
 Infekcje
 Skóra uszkodzona w miejscu wykonywania zabiegu
 Przyjmowanie leków immunosupresyjnych
 Terapia sterydowa
 Ch. Autoimmunologiczne
 Niewyrównana cukrzyca
 Ch. Reumatyczne


Częstotliwość zabiegów ; w serii 4 zabiegi, jeden co 14 dni

Czas: 30 minut

Osocze bogatopłytkowe – Wampirzy lifting

Terapia osoczem bogatopłytkowym ze względu na swoje bezpieczeństwo jest świetną alternatywą dla osób uczulonych na inne preparaty, a także dla tych którzy szukają naturalnych metod.

Do zabiegu pobiera się krew klienta. Po odwirowaniu uzyskuje się niezwykle ważne czynniki jakimi są trombocyty które wydzielają czynniki wzrostu.

Rewitalizacja skóry zachodzi dzięki regeneracji i biostymulacji komórek skóry w wyniku działania własnych czynników wzrostu.

W estetyce wykorzystuje się do odmładzania skóry, zwiększenia jędrności i prawidłowego kolorytu, leczenia blizn potrądzikowych, rozstępów, łysienia.

 

Wskazania:

 profilaktyka
 fotostarzenie i starzenie skóry
 skóra wiotka, mało elastyczna
 blizny, rozstępy
 przebarwienia
 korekcja zmarszczek
 łysienie

Przeciwwskazania

 ciąża, laktacja
 ch. nowotworowe
 zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 zakażenie wirusem HIV
 przewlekłe choroby wątroby
 choroby autoimmunologiczne
 stosowanie leków immunosupresyjnych
 zaburzenia krzepliwości krwi
 przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 trądzik w fazie aktywnej

Pracujemy tylko na certyfikowanych, medycznych probówkach.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Po konsultacji terapeuta decyduje o liczbie przeprowadzonych zabiegów. Średnio wykonuje się 4 – 5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Polega na wtłaczaniu skoncentrowanych aktywnych składników w głębsze warstwy skóry, za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

Zabieg tlenowy na twarz nie tylko poprawia kondycję tkanki, ale również skutecznie przeciwdziała różnego rodzaju dolegliwościom takim jak przebarwienia, trądzik, egzema czy łuszczyca.

 

Infuzja tlenowa na twarz – jak przebiega zabieg?

Pierwszym krokiem jest przygotowanie skóry do zabiegu tak, żeby mogła wchłonąć jak najwięcej serwowanych składników. Dlatego zabieg poprzedza wykonanie delikatnego peelingu złuszczającego rogową warstwę naskórka. Następnie przechodzimy do właściwego zabiegu gdzie strumień tlenu wydobywa się pod ciśnieniem ze specjalnej dyszy o bardzo cienkiej końcówce. Ciśnienie powoduje, że preparat aktywny wtłaczany jest głęboko w skórę. Zabieg jest przyjemny a skóra po nim nawilżona, dotleniona, odżywiona i rozjaśniona.    Serum używane w trakcie zabiegu dobierane jest indywidualnie w zależności od aktualnych potrzeb skóry. Kolejnym etapem jest nałożenie indywidualnie dobranej maski.

Infuzję tlenową można też łączyć z innymi zabiegami takimi jak np. mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, bloomea.

 

Efekty

 poprawa metabolizmu komórek,
 widoczne rozpromienienie cery,
 rozjaśnienie skóry oraz wyrównanie jej kolorytu,
 Redukcja zmarszczek wokół oczu
 głębokie nawilżenie,
 ujędrnienie i uelastycznienie,
 wygładzenie zmarszczek,
 regulacja wydzielania sebum,

Zabieg infuzji jest także wykonywany w terapii trychologicznej w celu poprawienia ukrwienia, uregulowania nadmiernego wydzielania sebum, pobudzenia włosów do wzrostu, oraz zahamowania wypadania włosów.

Częstotliwość wykonywania zabiegów 

Sugeruje się wykonanie 3 – 5 zabiegów w odstępie 1 – 2 tygodniowym, ale jednorazowy zabieg może być świetnym odświeżeniem i relaksem dla skóry.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

Ze względu na fakt, że infuzja tlenowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, praktycznie nie istnieją przeciwwskazania do tego, aby go wykonać. Podstawową przeszkodą może być jedynie alergia na któryś ze składników serum wykorzystywanego w trakcie zabiegu.